العلاج الفيزيائي

Termal SPA’mızdaki medikal tedavilerimizden olan fizik tedavi, elektroterapi, manuel terapi, medikal masaj, birebir fizik tedavi (individual terapi), su içi ve su dışı egzersiz, parafin tedavisi uzman bir fizyoterapist tarafından uygulanmaktadır.

Manuel Terapi

Manuel terapi herhangi bir cihaz ya da makineye ihtiyaç duyulmaksızın sadece elle uygulanan bir terapi şeklidir. Kas spazmı, kas gerginliğinin ve eklem disfonksiyonunun neden olduğu ağrıları azaltmak amaçlı uygulanır.

Elektro Terapi

Elektro terapi, teşhis ve tedavi amacıyla elektriksel cihazların kullanılmasıdır. Akut veya kronik ağrılar hastalıklarda dolaşımı artırmak, ödemi azaltmak ve analjezi (ağrı kesici) etki oluşturmak için kullanılan bir yöntemdir. 

Egzersiz Uygulamaları

Fizik tedaviye yönelik eğitim programı ve özel egzersiz programı düzenlemek, sağlıklı ya da engelle hastalara fizyoterapi ve rehabilitasyon vermeyi amaçlayarak yapılan uygulamalardır.

Polivagal Egzersiz

Anksiyete, depresyon, travma ve otizm için uygulanan bireysel egzersizlerdir. Psikolojik ve fiziksel sağlığımızdaki kilit rolü anlamamızı sağlayacak pratik bir rehberdir

معلومات للتواصل

Ilıca Mahallesi Zafer Caddesi No:20 Fatsa / ORDU

0452 443 50 26

0452 443 52 94

0452 443 50 26

info@fatsatermal.com